سبدخرید

محصولات پرطرفدار

بلاگ نوشته ها

اخبار ، نوشته و مقالات

صبحانه کودک

یکی از نکات مورد توجه در مهد تغذیه و صبحانه کودک می باشد. اگر تغذیه کودکان یکسان و سالم باشد احتمال بیماری بسیار کم خواهد شد.در نتیجه پدر و مادر ها باید توجه زیادی به صبحانه فرزندشان داشته باشند.

ادامه مطلب

ادبیات کودکان

ادبيات كودكان عبارت است از تلاشي هنرمندانه در قالب كلام، براي هدايت كودك به سوي رشد، با زبان و شيوه اي مناسب و در خور فهم او.در واقع عبارت است از چگونگي تعبير و بيان احساسات، عواطف و افكار به وسيله كلمات در اشكال و صورت هاي گوناگون.

ادامه مطلب

سلام مربی مهد

اگر می خواهید بچه هایی آگاه و باسواد بار بیاورید باید بدانید چه چیزهایی را یاد می‌گیرند و شیوه یادگیری آنها چگونه است.که این امر با داشتن مربی مجرب و با اخلاق امکان پذیر است.

ادامه مطلب

فعالیت های روزانه کودک

باجدول مشخص کارهای روزانه، نه تنها کودکانتان در امنیت خواهند بود؛ بلکه توانایی این را پیدا می‌کنند که دستورالعمل‌ها را در زندگی‌شان درونی سازی کنند.

ادامه مطلب

هدیه به کودک

هر کودکی در هر سنی نیازهای خاص دارد. بهترین هدیه برای کودکان هدیه ای است که علاوه بر سرگرم و خوشحال کردن آنها ، رافع یکی از نیازهای رشدی آنها باشد.

ادامه مطلب

تغذیه کودکان ۱تا ۵ سال

در برنامه غذایی کودك باید از ۵ گروه غذایی اصلی یعنی گروه نان و غلات، میوه ها، سبزي ها، شیر و لبنیات و گروه گوشت و جایگزین هاي آن استفاده شود.

ادامه مطلب

ورزش مناسب برای کودکان

رفتار کودکان در برابر ورزش کردن دقیقا به دو شکل تقسیم‌بندی می‌‌شود.کودکانی که هیچ علاقه‌ای به بازی و ورزش نداشته و کودکانی که علاقه زیادی به ورزش دارند.

ادامه مطلب

کودکان شاد

فراهم کردن بستر مناسب برای شاد زیستن فرزند، هدیه‌ای است که فقط شما می‌توانید به فرزندتان بدهید.دراینجا روشهایی را به شما پیشنهاد می‌کنیم که می‌توانند شما را در رسیدن به این خوشبختی، یاری دهند.با هپی مهد همراه باشید.

ادامه مطلب

گردش و گردشگری کودکان

تجربه ی اتراق کردن در میان جنگل، کوه و یا حتی پارک، برای کودکان بسیار جذاب خواهد بود و مطمئنا تا سال ها بعد هم به یاد خواهند آورد که شبی را در کنار خانواده و در میان جنگل یا کنار جویباری سپری کرده اند.

ادامه مطلب

ده راز پرورش کودکی شاد

عشق مطلق والدین مهمترین عامل در شادی کودکان است. وقتی کودکان بزرگ می شوند دانستن اینکه علایق،عقاید،خصوصیات و استعداد هایشان با ارزش تلقی می شود پایه گذار شادی سالهای بعدی زندگی شان خواهد بود.

ادامه مطلب

ارسال پیام سریعتماس با ما

تلفن : 09386750866


ایمیل : happymahd@gmail.com


آدرس : شیراز، خیابان دکتر حسابی(شهرک آرین) پارک علم و فناوری استان فارس، شرکت یکتا پژوهان نوین اندیش پارس